| Тип | |
| Стати | Чоловічі |
| Стиль | Повсякденний |
| Механізм | |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Корпус | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Водонепроникність | 30 м |
| Стекло | Мінеральна |
| Циферблат | |
| Функції | Час |
| Ремінець | |
| Застежка | Розкладна |
| Довжина ремінця | 20 см |
| Матеріал ремінця | Метал |
| Розміри | |
| Діаметр корпусу | 43 см |
| Товщина | 15 см |
| Інше | |
| Країна виробника | Китай |
| ГАРАНТІЯ | |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 607 ₴








