Geneva — гідний бренд кварцових жіночих наручних годинників, що завоював визнання серед шанувальниць лаконічної класики та витонченості. Але, попри брак химерності та зайвих елементів, кожна модель має свою особливість, кварцовий механізм, сталевий корпус і мінеральне скло. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geneva |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 8 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | Индексы |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Срібний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 38х8 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Мітки |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Точність ходу | +/- 0,5 сек/день |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Колір ремінця | Срібло |
| Основні атрибути | |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴












