Жіночий наручний кварцовий годинник Skmei 1595BK Black
- Нет в наличии
- Код: 1080-1132

Жіночий наручний кварцовий годинник Skmei 1595BK BlackНет в наличии892 ₴
-
| Понедельник |
10:00 - 18:00
|
|
| Вторник |
10:00 - 18:00
|
|
| Среда |
10:00 - 18:00
|
|
| Четверг |
10:00 - 18:00
|
|
| Пятница |
10:00 - 18:00
|
|
| Суббота |
Выходной
|
|
| Воскресенье |
Выходной
|
|
| Тип |
| Стать | Жіночі |
| Стиль | Повсякденний |
| Механізм |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Корпус |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Водонепроникність | 30 м |
| Стекло | Мінеральна |
| Циферблат |
| Функції | Час |
| Ремінець |
| Застежка | Розкладна |
| Довжина ремінця | 23 см |
| Матеріал ремінця | Метал |
| Розміри |
| Діаметр корпусу | 30 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Інше |
| Країна виробника | Китай |
| ГАРАНТІЯ |
| Гарантія | 12 місяців |