| Тип | |
| Стать | Жіночі |
| Стиль | Повсякденний |
| Механізм | |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Корпус | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Водонепроникність | 30 м |
| Стекло | Мінеральна |
| Циферблат | |
| Функції | Час, дата |
| Ремінець | |
| Застежка | Розкладна |
| Довжина ремінця | 20 см |
| Матеріал ремінця | Метал |
| Розміри | |
| Діаметр корпусу | 34 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Інше | |
| Країна виробника | Китай |
| ГАРАНТІЯ | |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
Информация для заказа
- Цена: 1 283 ₴








