| Тип | |
| Стати | Чоловічі |
| Стиль | Повсякденний |
| Механізм | |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Корпус | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Водонепроникність | 30 м |
| Стекло | Мінеральна |
| Циферблат | |
| Функції | Час, дата |
| Ремінець | |
| Застежка | Класична |
| Довжина ремінця | 25,5 см |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Розміри | |
| Діаметр корпусу | 45 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Інше | |
| Країна виробника | Китай |
| ГАРАНТІЯ | |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
Інформація для замовлення
- Ціна: 908 ₴









