Жіночий наручний кварцовий годинник Skmei 9265BKBK Black-Black

Жіночий наручний кварцовий годинник Skmei 9265BKBK Black-BlackВ наличии2 819 ₴
-
| Понедельник |
10:00 - 18:00
|
|
| Вторник |
10:00 - 18:00
|
|
| Среда |
10:00 - 18:00
|
|
| Четверг |
10:00 - 18:00
|
|
| Пятница |
10:00 - 18:00
|
|
| Суббота |
Выходной
|
|
| Воскресенье |
Выходной
|
|
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Тип |
| Стать | Жіночі |
| Стиль | Повсякденний |
| Механізм |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Корпус |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Водонепроникність | 30 м |
| Стекло | Мінеральна |
| Циферблат |
| Функції | Час |
| Ремінець |
| Застежка | Класична |
| Довжина ремінця | 24 см |
| Матеріал ремінця | Кожа |
| Розміри |
| Діаметр корпусу | 36 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Інше |
| Країна виробника | Китай |
| ГАРАНТІЯ |
| Гарантія | 12 місяців |