Weide — один із найбільших азійських тактичних годинникових брендів. Всі моделі виробника комплектуються японським механізмом Miyota, який зарекомендував себе як точний, надійний, довговічний. Годинник може витримувати підвищені навантаження в процесі експлуатації. Міцний сталевий корпус надійно захищає механізм від зовнішнього впливу. До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weide |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сталевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Original Miyota 2035 (Японія) |
| Розміри, мм | 44х15 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Будильник, підсвітка, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць |
| Товщина | 15 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 160 |
| Діаметр | 44 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴












