Ключові переваги:
- Можливість відповідати на виклики з годин
- Вбудований пульсоксиметр
- 24-годинний пульсометр
- Елегантний дизайн
Розумний годинник IWO FK78 - бюджетна модель з досить багатим набором функцій і приємним дизайном. Основні переваги гаджета - тривалий час роботи без підзарядки і можливість постійно відслідковувати свій серцевий ритм.
Дизайн
Класична прямокутна форма корпусу відмінно поєднується з більшістю стилів одягу, а можливість заміни ремінця дозволяє легко перетворювати свій образ. Великий сенсорний IPS-дисплей з діагоналлю 1,78 дюйма володіє хорошим запасом яскравості - інформація без проблем помітна при будь-якому освітленні. Для зручності користувача передбачено кілька режимів відображення меню на екрані, що спрощує доступ до найбільш важливим для вас функцій смарт годин.
Функції
Завдяки функції Bluetooth дзвінків, можна спілкуватися з співрозмовниками через вбудований мікрофон годиннику. Для відстеження стану здоров'я в гаджеті передбачений датчик серцевого ритму, артеріального тиску, рівня насичення крові киснем. Також розумний годинник стежить за якістю сну, нагадує про необхідність порухатися, вважають кроки і калорії. З їх допомогою можна управляти музичним плеєром смартфона, а також його камерою. Ємність акумулятора становить 320 мАг, за рахунок зниженого енергоспоживання однієї зарядки вистачить приблизно на 1-2 дня активного використання девайса.
Особливості
Модель підтримує 6 спортивних режимів з відображенням пульсу, дистанції, темпу, тривалості тренування, кількості спалених калорій. Але крім звичних режимів в даній моделі є також заняття з фітнесу та пілатесу. Це серія вправ на всі групи м'язів з демонстрацією рухів і відліком часу на підхід.
підсумок
Смартвотч IWO FK78 підійде як людям, які ведуть активний спосіб життя, так і тим, хто просто шукає недорогу модель для здійснення дзвінків. Широкі можливості кастомізації гаджета роблять його універсальним придбанням для хлопців і дівчат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Великі |
| Розміри, мм | 40х14 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Римські |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Товщина | 14 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 20 мм |
- Ціна: 895 ₴









