Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх чинників.Тактичний годинник Naviforce вирізняється своєю високою стійкістю до механічним ушкодженням і зносу. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їхню надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готовий протистояти перед випробуваннями.Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, як-от Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Додаткові характеристики | Індикація дати, місяця, року |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Розміри, мм | 47х16 |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць |
| Товщина | 16 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 160 |
| Діаметр | 47 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Мітки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Великі |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴












