Shengke — бренд жіночих наручних годинників у стилі мінімалізм. У них немає зайвих деталей, а тільки елегантна витонченість, яку гідно оцінять дівчата, що мають унікальний стиль. Весь наручний годинник комплектується фірмовим кварцовим механізмом, стійким до механічних пошкоджень мінеральним склом. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Скло | Мінеральне |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Як на фото |
| Основний колір циферблата | Як на фото |
| Характеристики механізму | Японія |
| Розміри, мм | 36х8 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Товщина | 8 мм |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Тип цифр | Индексы |
| Діаметр | 36 мм |
| Застежка | Фірмова |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Индексы |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Колір ремінця/браслета | Як на фото |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Точність ходу | +/- 0,5 сек/день |
| Для жінок | Для жінок |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴












