CL — бренд, що спеціалізується на випуску суто жіночих наручних годинників. У колекції виробника представлені моделі, які справедливо можна назвати витвором мистецтва. Годинник CL комплектується оригінальним кварцовим механізмом і корпусом, виготовленим із полікарбонату.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CL |
| Матеріал | Пластик |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Жіночі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Розміри, мм | 25х9 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Товщина | 9 мм |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Вага, г | 50 |
| Тип цифр | Арабські цифри, індекси |
| Діаметр | 25 мм |
| Застежка | Кнопки |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Для жінок | Для жінок |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454 ₴









