North Edge — бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків тощо, що працюють у надскладних умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.Часи від бренда North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають важливі функції, як-от компас, альтиметр, будильник та інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Подробніше про функції:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Секунди, хвилини, годинники |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Японія |
| Розміри, мм | 48х17 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Водостійкість 5 атм, компас, секундомір, підсвічування, термометр, будильник. |
| Товщина | 17 мм |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Діаметр | 48 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Великі |
| Наявність компаса | З компасом |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 024 ₴












