Besta FlashLight — унікальний тактичний годинник розроблений в Україні спеціально для військових. Вони мають компас, ліхтарик, призначені для великих навантажень і стануть надійним помічником в екстремальних ситуаціях.Часи працюють від батарейки (для того, щоб бачити час і користуватися компасом, заряджати не потрібно). Ліхтарик працює від USB заряджання. Час безперервного світла за повного заряду 1-2 години. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 40х40 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Застежка | Класична |
| Індикація | Секунди, хвилини, годинники |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Механізм | Кварцовий |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 40х40х20 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Стиль | Спортивний |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Фабрика складки | Україна |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Компас, ліхтарик |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 861 ₴












