Poedagar — бренд класичних жіночих і чоловічих годинників. В Україні представлений вперше у 2023 році. Годинники цього виробника надзвичайно витончені та вишукані. Моделі працюють на кварцовому механізмі, обладнані надійним мінеральним склом і мають базову водонепроникність.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Скло | Мінеральне |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Жіночі |
| Формат часу | 12 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Основний колір циферблата | Бордовий |
| Розміри, мм | 33х10 |
| Довжина ремінця | 20 см (регулюється) |
| Товщина | 10 мм |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Вага, г | 100 |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Діаметр | 33 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, римські цифри |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Для жінок | Для жінок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴












