North Edge Profi Mars3 — найновіша новинка легендарної серії Mars бренда North Edge. Великою перевагою цієї моделі є міцний, але легкий корпус із матеріалу Carbon "Fibre+", який ушестеро легший від сталевого, але водночас витримує такі ж навантаження. Також карбоновий корпус є гіпоалергенним і зручнішим для використання. North Edge спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків тощо., які працюють у надскладних умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Подробніше про функції:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Формат часу | 24 год |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Секунди, хвилини, годинники |
| Матеріал корпусу | Карбон "Fibre+" |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Розміри, мм | 44х12 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Корпус Карбон &ß;Fibre+&94;, хардлес скло, фітнес-трекер, секундомір, підсвітка, будильник, таймер. |
| Товщина | 12 мм |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Діаметр | 44 мм |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 287 ₴












