GoldenHour Shato — крута спортивна модель для дорослих і дітей. Особливістю моделі є накопичення світла та яскрава підсвітка циферблата в нічну пору. Годинник має якісне збирання, витримують високі навантаження та призначені для прихильників активного спорту та відпочинку. У комплекті триває гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Формат часу | 12 год |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Розміри, мм | 38х8 |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Товщина | 8 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 60 |
| Тип цифр | Арабські цифри, індекси |
| Діаметр | 38 мм |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴








