Besta Eagle — лімітована версія годинників Besta з логотипом США. Механізм і електроніка виготовлені відомим брендом Skmei, а дизайн, логотип ЗСУ та складка виробляє український бренд Besta. Годинник має витончений дизайн і якісний японський механізм. Він розроблений спеціально для військових, витримує підвищені навантаження, холод до -30 і потрапляння води до 3 метрів.На передній стороні годинника вироблене витончене гравіювання Слава України та герб США! На задній стороні — трезуб і Героям Слава!❤До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Матеріал | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Милитари |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Формат часу | 12/24 год |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Секунди, хвилини, годинники |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Милитари |
| Розміри, мм | 50х19 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
| Товщина | 19 мм |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 60 |
| Діаметр | 50 мм |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Мітки, арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Фабрика складки | Україна |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Великі |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 374 ₴












