Poedagar — молодий бренд класичних годинників. В Україні представлений ексклюзивно вперше. Перевагою бренда Poedagar є висока якість комплектуючих, надійність механізму, а також доступна вартість. У цій моделі маленькі циферблати декоративні. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Формат часу | 12 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Розміри, мм | 43х11 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Функції | Система &ß;День-Ніч&ture, дата |
| Товщина | 11 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 160 |
| Діаметр | 43 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, римські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 121 ₴






