Poedagar Unique Women — лімітована версія популярної моделі Poedagar з унікальним відтінком циферблата. Годинник має неперевершений дизайн і чудово доповнять Ваш образ. В Україні бренд Poedagar представлений ексклюзивно вперше. Перевагою бренда Poedagar є висока якість комплектуючих і надійність механізму.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Жіночі |
| Формат часу | 12 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сріблястий із золотистими вставками |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Розміри, мм | 30х10 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Функції | Дата, день тижня |
| Товщина | 10 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 100 |
| Тип цифр | Індекси, точки, римські цифри |
| Діаметр | 30 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, точки, римські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Для жінок | Для жінок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴












