Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але відповідають високим стандартам довговічності та захисту.Щоб забезпечити точний хід, годинник комплектується оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Жіночі |
| Формат часу | 12 год |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Бежевий |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Характеристики механізму | Японія |
| Розміри, мм | 34х10 |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Функції | Дата |
| Товщина | 10 мм |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 33 |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Діаметр | 34 мм |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Для жінок | Для жінок |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴












