Boerni Aibisino — крафтова майстерня з виробництва класичних годинників. Особливістю бренда є унікальні дизайни, розроблені вручну відомим дизайнером Alberto Manchini та ручний процес виробництва зі збереженням традицій уже понад 50 років. Цей бренд виробляє невелику кількість унікальних моделей, що мають високу якість і неперевершений дизайн. В Україні Boerni Aibisino представлений ексклюзивно вперше. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Формат часу | 12 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Коричневий |
| Характеристики механізму | Японія |
| Розміри, мм | 43х11 |
| Довжина ремінця | 20 см (регулюється) |
| Функції | Дата, день тижня |
| Товщина | 11 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 140 |
| Діаметр | 43 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Индексы |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴









