Чоловічий водостійкий тактичний годинник Besta Box Peremoga Light подарунковий набір, з компасом
1 895 ₴
- В наявності
- Код: 1893
Besta Box Peremoga Light — унікальний подарунковий набір для себе або найближчих. Набір складається з тактичних годинників, ліхтарика, застібки з компасом і елегантної фірмової подарункової коробочки.Besta Peremoga — лімітована версія популярної моделі Besta з трезубцем. Besta — це молодий український бренд якісних годинників. Годинник має витончений дизайн і якісний японський механізм. Він розроблений спеціально для важких умов, витримує підвищене навантаження, холод до -30 і потрапляння води до 3 метрів. Проектування, розроблення та головний офіс бренда розташовані в Україні, збирання проходить у Китаї, що дає змогу забезпечити найкращу ціну за високої якості. До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців. На задній стороні годинника виготовлене витончене гравіювання Героям Слава і трезуб!❤До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування стрілок, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Чорний |
| Розміри, мм | 50х19 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Трузуб, секундомір, будильник, підсвітка, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 60 |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Мітки, арабські цифри |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Великі |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
- Ціна: 1 895 ₴











