Годинники Sanda 6005 Black-Silver поєднують у собі стильний спортивний дизайн і функціональність. хвилини, секунди, дата, місяць, часові пояси, будильник, секундомір, зворотний відлік і підсвітка Чорний корпус діаметром 40 мм і ремінець завдовжки 22 см доповнюють класичну застібку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanda |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | 50 WR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр корпусу, мм | 40 мм |
| Довжина ремінця, см | 22 см |
| Застежка | Класична |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ремінця | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 40 мм, Тип механізму: Кварцовий і Електронний, Гарантія: 12 місяців, Пол: Жіночі |
| Стать | Жіночі |
| Стекло | Пластик |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробника | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий і Електронний |
| Товщина | 20 мм |
| Функції | Годинники, хвилини, секунди, дата, місяць, часові пояси, будильник, секундомір, зворотний відлік, підсвітка |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴



