Mark FairWhale — бренд брутального чоловічого годинника преміумкласу. Всі годинники бренда виготовлені зі сталі вищої проби, обладнані легендарним японським механізмом Seiko та мають стійке до подряпин мінеральне скло. Завдяки цьому ця модель набула популярності в багатьох країнах Європи та світу. Mark FairWhale вперше представлений ексклюзивно в Україні. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 13 мм |
| Діаметр | 43 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 133 |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 26 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Індикація | Секунди, хвилини, годинники |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 43х13 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Показують дату, хронограф секундомір |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 975 ₴










