Представляємо стильний сталевий браслет AWARDER завширшки 22 мм у чорному кольорі. Цей універсальний браслет, виготовлений із якісної неіржавкої сталі, стане чудовим доповненням до будь-яких годинників, що мають кріплення на 22 мм.
З вагою всього 74 г і завдовжки 196 мм, він забезпечує комфортне носіння впродовж усього дня. Чорна застібка надає елегантності та надійності, а суцільна форма забезпечує стабільність і довговічність.
Браслет є універсальним, підходить для будь-якої статі та чудово доповнить ваш стиль. Придбати його можна з гарантією на 1 місяць. Виготовлений в Україні під брендом Awarder, який славиться високою якістю продукції. Додайте цей браслет до свого годинника та підкресліть свій неповторний стиль!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина браслета/ремінця | 22 мм |
| Довжина ремінця | 196 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Годинник |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Матеріал ремінця | Нержева сталь |
| Форма | Суцільний |
| Стать | Унісекс |
| Колір ремінця | Чорний |
| Вага, г | 74 |
| Застежка | Чорний |
| Тип кріплення | Браслет |
| Довжина ремінця, см | 196 |
| Країна виробника | Україна |
| Виробник | Awarder |
| Сумісність | Годинник із кріпленням для ремінця 22 мм |
| Тип застежки | Браслет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



