Оригінальний ремінець бренда Skmei до моделі Skmei Amigo.
Характеристики
-
-
Матеріал ремінця
Каучук
-
Колір ремінця
Чорний
-
Довжина ремінця
25 см
-
Ширина ремінця
24 мм
-
-
-
Категорія
-
Бренд
Skmei
-
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Ширина браслета/ремінця | 24 мм |
| Довжина ремінця | 250 мм |
| Матеріал | Каучук |
| Тип застежки | Проста застібка-пряжка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Годинник |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Каучук |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




