Poedagar — бренд якісних класичних годинників. В Україні представлений ексклюзивно вперше. Перевагою бренда Poedagar є висока якість комплектуючих, надійність механізму, а також крутий дизайн. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.

Характеристики
-
Тип механізму
-
Функції
Секундомір, дата, хронограф
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
3 атм - мити руки
-
Скло
-
Задня кришка
Закрита
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
Розміри, мм
44х40х12
-
За країною механізму
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Сріблястий
-
Застібка
Дворівнева
-
Довжина ремінця
24 см (регулюється)
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
44х40 мм
-
Товщина
12 мм
-
Категорія
-
Бренд
Poedagar
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 120 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Розміри, мм | 44х40х12 |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Функції | Секундомір, дата, хронограф |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 120 |
| Діаметр | 44х40 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Индексы |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| За діаметром годинника | Середні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴












