Skmei — відомий бренд годинника, що спеціалізується на годиннику високої якості. Моделі годинника розроблені для екстремальних умов, як-от занурення під воду до 3 метрів і дуже низькі температури до -35 градусів за Цельсієм. Купуючи годинник цього бренда, ви можете бути впевнені, що вони не підведуть вас у будь-який момент.Благодаря високої якості та надійності бренд Skmei став беззаперечним лідером продажів у Європі й Україні за останні роки.У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.

Характеристики
-
Тип механізму
-
Для військових
-
Функції
2 формати часу, хронограф, будильник, дата, день тижня, електролюмінесцентне підсвічування, 12/24-годинний формат часу, зворотний відлік
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
-
Водостійкість
-
Скло
-
Колір корпусу
Чорний
-
Розміри, мм
50х51х14,2
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Чорний
-
Застібка
Класична
-
Довжина ремінця
26 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
27 мм
-
Можливість зняти ремінець
Ні
-
Діаметр
50х51 мм
-
Товщина
14,2 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Другий часовий пояс, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 14.2 мм |
| Вага | 48.4 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Розміри, мм | 50х51х14,2 |
| Довжина ремінця | 26 см (регулюється) |
| Функції | 2 часу, хронограф, будильник, дата, день тижня, електролюмінесцентна підсвітка, 12/24-годинний формат часу, зворотний відлік |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 48,4 |
| Діаметр | 50х51 мм |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Великі |
| Ширина ремінця | 27 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴










