Чоловічий наручний кварцовий годинник WishDoIt Baks Fantastic, 2 ремінці
1 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2219
+380 (66) 825-47-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий годинник WishDoIt — це поєднання японської точності та сміливого дизайну. Завдяки надійному японському механізму вони забезпечують стабільну роботу та довговічність, а незвичайні дизайнерські рішення роблять кожну модель унікальною. Це аксесуар для чоловіків, які цінують індивідуальність, стиль і ідеальну функціональність. WishDoIt — не просто годинник, а вираз вашого характеру.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Примітка: Ремінець, зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.

-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Японія
-
Функції
Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
3 атм - мити руки
-
Скло
-
Задня кришка
Закрита
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
Розміри, мм
41х12
-
За країною механізму
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Сріблястий
-
Додатковий ремінець
Нейон
-
Застібка
Дворівнева
-
Довжина ремінця
25 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
20 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
41 мм
-
Товщина
12 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WishDoIt |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Японія |
| Розміри, мм | 41х12 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць |
| Товщина | 12 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 160 |
| Діаметр | 41 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, римські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Додатковий ремінець | Нейон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴

















