Forsining — відомий бренд механічних наручних годинників, що спеціалізується на використанні надійного механізму ERS. Цей механізм слугує основою годинника Forsining і гарантує їх точний хід, надійність і високу якість. Кожен екземпляр цього бренда обладнаний автоматичним закладом, що надає зручності експлуатації годинника.Часи Forsining виробляються з використанням мінерального скла та неіржавкої сталі. Мінеральне скло є міцним і стійким до подряпин, що надає довговічності аксесуару та забезпечує його захист від зовнішніх пошкоджень. Неіржавка сталь, яка використовується в корпусі годинника, не тільки надає йому елегантного вигляду, але й забезпечує стійкість до корозії та зношування. Все це гарантує високу якість годинника Forsining. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Колір браслета/ремінця | Бордовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Турбійон | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 100 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Нейлоновий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Бордовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Розміри, мм | 44х16 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Дата, місяць, день тижня |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Вага, г | 100 |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Застежка | Класична Forsining |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴






