Чоловічі механічні годинники Carnival – це втілення престижу та надійності у кожній деталі. Оснащені високоточним японським механізмом із 25 каменями, вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд протягом багатьох років.Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців та є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.Основні переваги Carnival: • японський механізм із 25 каменями; • міцне сапфірове скло; • офіційна гарантія 12 місяців; • ексклюзивна дистрибуція в Україні; • преміальний дизайн та бездоганна якість.Годинники Carnival створені для чоловіків, які цінують престиж, точність та безкомпромісну якість.Годинник комплектується 2 ремінцями: Основний - металевий срібний браслет;Додатковий - нейлоновий преміум Sahara.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carnival |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Тип механизма | Механический |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 40 мм |
| Толщина | 13 мм |
| Ширина ремешка | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 21 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Фірмова Carnival |
| Колір ремінця | Срібло з золотими вставками |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь вищої проби |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Темно синій |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 40х13 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські |
| Точность хода | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 ч |
| Функции | Маятник "Турбілліон Х", cистема "День - Ніч", дата, місяць, день тижня |
| Характеристики механізму | Автозавод, 25 каменів, Японія |
Информация для заказа
- Цена: 4 895 ₴












