Tomi Brand™ — це сучасний бренд годинників, що поєднує класичні дизайнерські традиції з актуальним підходом до стилю та функціональності. Бренд управляється компанією BRANDHUB TRADE LLC (США), яка відповідає за всі процеси виробництва та підтримки.Головна стратегія бренду — зробити якісні та продумані годинники доступними для клієнтів у всьому світі завдяки прозорій моделі онлайн-продажів. Вони пропонують чесні ціни без зайвих націнок, зберігаючи баланс між естетикою, надійністю та комфортом у повсякденному використанні. Кожна модель Tomi Brand™ створена з урахуванням практичності та універсального дизайну, що гармонійно доповнює будь-який стиль.Ідеальний варіант як для себе, так і для подарунка — елегантно оформлений набір, продуманий до деталей.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 42 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина ремешка | 20 мм |
| Основные | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Производитель | Tomi |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 40 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25,5 см (регулюється) |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Шкіряний |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 42х10 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
Информация для заказа
- Цена: 989 ₴








