Skmei — відомий бренд годинника, що спеціалізується на годиннику високої якості. Моделі годинника розроблені для екстремальних умов, як-от занурення під воду до 3 метрів і дуже низькі температури до -35 градусів за Цельсієм. Купуючи годинник цього бренда, ви можете бути впевнені, що вони не підведуть вас у будь-який момент.Благодаря високої якості та надійності бренд Skmei став беззаперечним лідером продажів у Європі й Україні за останні роки.У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | Без індикації |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 45х20 мм |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Застежка | На кнопках |
| Індикація | Годинник Минуті |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 45х20х12 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Жіночі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Під час натискання кнопки показується час, дата, місяць, день тижня |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴












