Skmei — відомий бренд годинника, що спеціалізується на годиннику високої якості. Моделі годинника розроблені для екстремальних умов і витримають невелике потрапляння води та дуже низькі температури до -35 градусів за Цельсієм. Купуючи годинник цього бренда, ви можете бути впевнені, що вони не підведуть вас у будь-який момент.Благодаря високої якості та надійності бренд Skmei став беззаперечним лідером продажів у Європі й Україні за останні роки.У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 39x31 мм |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 39x31x10 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Римські |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴












