Жіночий наручний кварцовий годинник Skmei 1595BK Black
- Немає в наявності
- Код: 1080-1132

Жіночий наручний кварцовий годинник Skmei 1595BK BlackНемає в наявності892 ₴
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
| Тип |
| Стати | Жіночі |
| Стиль | Повсякденний |
| Механізм |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Корпус |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Водонепроникність | 30 м |
| Стекло | Мінеральна |
| Циферблат |
| Функції | Час |
| Ремінець |
| Застежка | Розкладна |
| Довжина ремінця | 23 см |
| Матеріал ремінця | Метал |
| Розміри |
| Діаметр корпусу | 30 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Інше |
| Країна виробника | Китай |
| ГАРАНТІЯ |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення