Країна-виробник Китай
ГАРАНТІЯ
Гарантія 12 місяців
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Електронні (Цифрові)
Ремінець
Довжина ремінця 25 см
Класична застібка
Матеріал ремінця Силікон (Дуже м'який, комфортний)
РОЗМІРИ
Діаметр корпусу 44 мм
Товщина 17 мм
Тип
Стать Чоловічі
Стиль Тактичний — спортивний
Корпус
Водонепроникність 5ATM (Дощ, вмивання, душ)
Матеріал корпусу ABS пластик
Скло Пластикове (постійне до ударів і тиску)
Циферблат
Функції Час/ Секундомір/будильник/ Дата/підсвітка/ Формат 12/24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weide |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 160 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 51 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застежка | Оригінальна Weide |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Великі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 51х17 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Товщина | 17 мм |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць, рік, функція & International / ~; |
| Характеристики механізму | Original Miyota 2035 (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 489 ₴













