| Тип | |
| Стать | Чоловічі |
| Стиль | Спортивний |
| Механізм | |
| Тип механізму | Електронний |
| Корпус | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Водонепроникність | 50 м |
| Стекло | Пластик |
| Циферблат | |
| Функції | Час, секундомір, будильник, дата, дні тижня, EL підсвітка, 12/24 |
| Ремінець | |
| Застежка | Класична |
| Довжина ремінця | 26 см |
| Матеріал ремінця | Каучук |
| Розміри | |
| Діаметр корпусу | 43 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Інше | |
| Країна виробника | Китай |
| ГАРАНТІЯ | |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 мм |
| Товщина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴












