| Стать | Жіночі |
| Стиль | Повсякденний |
| Механізм | |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Корпус | |
| Матеріал корпусу | Силікон + метал |
| Водонепроникність | 30 м |
| Стекло | Мінеральна |
| Циферблат | |
| Функції | Час, дата, дні тижня |
| Ремінець | |
| Застежка | Класична |
| Довжина ремінця | 25 см |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Розміри | |
| Діаметр корпусу | 42 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Інше | |
| Країна виробника | Китай |
| ГАРАНТІЯ | |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 883 ₴












