Масажна подушка з інфрачервоним підігрівом car and home | Масажна подушка з інфрачервоним прогріванням JX-243 massager pillow
989 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1852
Масажна подушка з інфрачервоним підігрівом car and home | Масажна подушка з інфрачервоним прогріванням JX-243 massager pillow
Ефект масажу відомий з давніх-давен З його допомогою лікували та лікують ушкодження м’язів, порушення опорно-рухового апарату, захворювання судин тощо Але масаж – процедура досить тривала і доступна далеко не завжди, хоча б тому, що сеанси масажу проводяться у певний час, а не тоді, коли захворіло плече, простягло шию або просто болить голова
Подушка масажер підійде для офісних працівників і всіх, хто веде сидячий спосіб життя та відчуває втому або різні м’язові болі Ортопедичний масаж – відмінна профілактика багатьох захворювань Масажна подушка з інфрачервоним підігрівом створена для зняття втоми, напруги з шиї, спини При тривалому сидінні за кермом м’язи атрофуються, стають м’якими і затікають через одне становище Найбільша напруга відчувається в шиї, а далі в попереку
Використовувати подушку можна для масажу не лише шиї та плечей, а й спини, області тазу, стоп чи рук На відміну від спеціалізованого приладу, наприклад масажера-коміра, форма подушки робить її універсальною Пристрій однаково добре функціонує і горизонтальному, і вертикальному положенні Керується апаратом пультом або за допомогою кнопок, розташованих на його поверхні Даний масажер має особливу анатомічну форму та вигини, які дозволяють благотворно впливати на основні точки на шиї, спині Завдяки інфрачервоному підігріву центральна нервова система розслабляється і знімає напругу з основних точок
Комплектація:
- 1 х Масажна подушка Car and Home Massage Pillow 8028;
- 1 х Адаптер живлення від мережі;
- 1 х Адаптер автомобільний;
- 1 х Інструкція;
- 1 х Упаковка





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
Умови оплати
- Передплата на картку!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Наложений платіж!
- Багато задоволених клієнтів!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Всі види доставки та оплати!
- Актуальна наявність товару
- Свої фото і відео товарів!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 78 |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 46 мм |
| Довжина ремінця | 26 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 46х13,5 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Товщина | 13,5 мм |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
- Ціна: 989 ₴












