Geneva — гідний бренд кварцових жіночих наручних годинників, що завоював визнання серед шанувальниць лаконічної класики та витонченості. Але, попри брак химерності та зайвих елементів, кожна модель має свою особливість, кварцовий механізм, сталевий корпус і мінеральне скло. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geneva |
| Скло | Мінеральне |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Жіночі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Основний колір циферблата | Золотий |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Товщина | 11 мм |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Тип цифр | Класичні |
| Діаметр | 42 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Индексы |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Точність ходу | +/- 0,5 сек/день |
| Для жінок | Для жінок |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴












