Reginald — надійний кварцовий наручний годинник для статичних жінок. Вони обладнані оригінальним японським кварцовим механізмом, що вирізняється високою точністю ходу. Досить масивний наручний годинник, напевно припадуть до душі прихильникам розкоші, тим, хто приділяє увагу кожній деталі у створенні свого унікального стильного образу.У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Скло | Мінеральне |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Сріблястий із золотистими вставками |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Жіночі |
| Формат часу | 12 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Секунди Минуті Годинник |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сталевий із золотими вставками |
| Основний колір циферблата | Фіолетовий із переливом |
| Розміри, мм | 36х10 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату |
| Товщина | 10 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Тип цифр | Римські |
| Діаметр | 36 мм |
| Застежка | Кліпсова |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Для жінок | Для жінок |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴












