Skmei — відомий бренд годинника, що спеціалізується на годиннику високої якості. Моделі годинника розроблені для екстремальних умов, як-от занурення під воду до 3 метрів і дуже низькі температури до -35 градусів за Цельсієм. Купуючи годинник цього бренда, ви можете бути впевнені, що вони не підведуть вас у будь-який момент.Благодаря високої якості та надійності бренд Skmei став беззаперечним лідером продажів у Європі й Україні за останні роки.У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Срібло |
| Основний колір циферблата | Чоловічі |
| Розміри, мм | 45х12 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Час 12/24 (подається на циферблаті та стрілками), день тижня, місяць, рік, дата, будильник, секундомір, підсвітка |
| Товщина | 12 мм |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 60 |
| Діаметр | 45 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴












