Lige — бренд чоловічого наручного годинника стандарту ICO: 9001. Годинник має стильний дизайн і японський механізм. Вони чудово підійдуть як на роботу, так і для активного відпочинку. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lige |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Японія |
| Розміри, мм | 40х8 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Дата час по 24-й шкалі |
| Товщина | 8 мм — ультратонкі |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 100 |
| Тип цифр | Индексы |
| Діаметр | 40 мм |
| Застежка | Ковзайна |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип стрілок | Класичні |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Индексы |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴












