Carnival Millenium — унікальна нова розробка заводу Carnival. Модель має класичний дизайн, який чудово підійде під будь-який образ. Її головними перевагами є японський кварцовий механізм, сталевий корпус і сапфірове скло.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Преімущі бренда Carnival:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага, г | 120 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Фірмова Carnival |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Товщина | 11 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴












