Годинник від Winner має величезний попит серед покупців, оскільки поєднує в собі високий стиль і порівняно низьку вартість за свої переваги. Крім класичних моделей, марка спеціалізується на скелетнах. Відкриті механізми бренда схожі на витвір мистецтва, у них відточена кожна деталь, ідеально вибудована композиція та форми.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Розміри, мм | 43х16 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Товщина | 16 мм |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Вага, г | 100 |
| Тип цифр | Арабські цифри |
| Діаметр | 43 мм |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴












