Для дітей від 12 роківSkmei — відомий бренд годинника, що спеціалізується на годиннику високої якості. Моделі годинника розроблені для екстремальних умов, як-от занурення під воду до 3 метрів і дуже низькі температури до -35 градусів за Цельсієм. Купуючи годинник цього бренда, ви можете бути впевнені, що вони не підведуть вас у будь-який момент.Благодаря високої якості та надійності бренд Skmei став беззаперечним лідером продажів у Європі й Україні за останні роки.У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Для хлопчиків |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Розміри, мм | 40х25х15 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Товщина | 15 мм |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 60 |
| Тип цифр | Мітки |
| Діаметр | 40х25 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Мітки |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Хлопчики | Хлопчики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴












