CARNIVAL Special — лімітована нова розробка бренда Carnival. Ця модель має новий унікальний японський механізм Miyotas 21-го камінням. Модель виготовлена повністю зі сталі та зібрала в собі всі найкращі новітні розробки заводу Carnival. Це флагманська модель цього бренда. До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.Перевага бренда Carnival:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Тип механізму | Механічний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 |
| Тип індикації | Индексы |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 41 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 41х12 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Товщина | 12 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Показують дату |
| Характеристики механізму | Miyota (Автопідзавод, 21 каменів, Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 895 ₴












