Geneva — гідний бренд кварцових жіночих наручних годинників, що завоював визнання серед шанувальниць лаконічної класики та витонченості. Але, попри брак химерності та зайвих елементів, кожна модель має свою особливість, кварцовий механізм, сталевий корпус і мінеральне скло. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geneva |
| Скло | Мінеральне |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Жіночі |
| Формат часу | 12 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | хвилини, секунди, години |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Функції | Світяться під час натискання кнопки |
| Товщина | 14 мм |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Діаметр | 42 мм |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Великі |
| Точність ходу | +/- 0,5 сек/день |
| Для жінок | Для жінок |
| Дівчата | Дівчата |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴












