Curren — бренд якісного кварцового годинника з 2001 року. Цей годинник має стильний дизайн, високу якість збирання й офіційну гарантію 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Центральна секундна стрілка |
| Тип | Жіночі |
| Формат часу | 12 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Годинник Секунди Минуті |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Матеріал корпусу | Сплав металів |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Розміри, мм | 36х8 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Товщина | 8 мм |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Тип цифр | Индексы |
| Діаметр | 36 мм |
| Застежка | Ковзайна |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Индексы |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Для жінок | Для жінок |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 914 ₴







