Crrju — відомий бренд кварцових годинників, які позиціюються як універсальний аксесуар, що ідеально підходить для різних ситуацій. Незалежно від того, йдете ви на роботу, займаєтеся спортом або йдете на побачення, годинник Crrju гармонійно впишеться у ваш стиль.Особливістю годинника Crrju є їхній стильний дизайн. Вони привертають увагу своєю елегантністю і сучасністю.Кромі того, годинник Crrju виготовлений із високоякісних матеріалів, що забезпечує їхню тривалу експлуатацію. Бренд Crrju приділяє велику увагу деталям і функціональності свого годинника, забезпечуючи високу якість продукту.Таким чином годинник Crrju — не просто аксесуар для вимірювання часу, а стильний і надійний супутник, який додасть вашому образу особливого шарму та завершеності.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Скло | Мінеральне |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Центральна секундна стрілка |
| Тип | Жіночі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Розміри, мм | 36х9 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Товщина | 9 мм |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Тип цифр | Индексы |
| Діаметр | 36 мм |
| Застежка | Фірмова |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Индексы |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Колір ремінця/браслета | Золотистий |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Для жінок | Для жінок |
| Дівчата | Дівчата |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴












